RSS چیست؟

این روزها در بسیاری از وب‌سایت‌ها و پورتال‌ها کلمه آر.اس.اس را میبینیم. آر.اس.اس مخفف really simple syndication = rss یعنی تشکیل ارتباط های بسیار ساده استو در حقیقت یک فایل با فرمت XML است که شامل آخرین عنوان ها و تیتر های اضافه شده به طراحی سایت ها و طراحی پرتال های خبری یا وبلاگ ها است.

این فایل با به روز رسانی طراحی سایت و طراحی پرتال به صورت خودکار به روز میشود و به این صورت جدیدترین عنوان های طراحی سایت و طراحی پرتال و مختصری از هر گزارش یا خبر را به همراه لینک آن میبینیم.

مزیت های آر.اس.اس
RSS به بیننده طراحی سایت و طراحی پرتال کمک میکند به سادگی و بدون نیاز به مشاهده روزانه از طراحی سایت ها و طراحی پرتال های مورد علاقه اش از به روز رسانی و محتوای طراحی سایت و طراحی پرتال آگاه شود در واقع هدف RSS صرفه جویی و در دسترس کردن اطلاعات طراحی سایت و طراحی پرتال است.
امروزه بسیاری از طراحی سایت ها و طراحی پرتال های بزرگ خبری مانند : رويترز، نيورك تايمز، BBC و Cnn درکنار بسیاری از امکانات طراحی سایت، طراحی پرتال، به روز رسانی و عناوین تازه طراحی سایت و طراحی پرتال خود را به صورت RSS نیز به کاربران ارائه می دهند.
یکی دیگر از مزایای آر.اس.اس این است که میتوانیم بدون اینکه به طراحی سایت یا طراحی پرتال مراجعه کنیم مطالب را به ترتیبی که خود مرتب کرده ایم مشاهده کنیم و انتخاب کنیم که کدام مطلب را بر بروی طراحی سایت یا طراحی پرتال اصلی بخوانیم و بدون اینکه بین مطالب قدیم و تازه طراحی سایت و طراحی پرتال سردرگم شویم.

شرکت وب گستر تیام

02188207588

کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi